kardeşimle sex

Bir gün kardeşim çat kapı bize geldi. normalde hafta sonu bir düğün vardı ve ailecek oraya gideceğimiz için hafta sonu bekliyorduk, enişteyle. Ama yalnız gelince bir sorun olduğunu anladık. Kavga etmişler. O da çıkıp gelmiş erkenden. Bu durum kafamda birdenbire bir soru oluşturdu. Acaba kardeşimle sevişmek için bir şansım var . mı?

Ben de mutlu bir evlilik yapmadım aslında. Ama gayet normaldik. Yine de seks hayatımız çok monotondu.Akşam oldu, hoş beş faslı, teselli faslı derken iyice kaynaştık. Enişteye telefon edip “iyi oldu, ikinizde kafanızı dinlersiniz biraz” dedik. İşi tatlıya bağladığımız için kardeşim de mutlu oldu. Sonra eşim banyoya girmeye karar verdi

.
Bu esnada ben bilgisayar başında internette oyun oynuyordum. Kardeşim de yanıma gelmiş oyunu izliyordu. Eşim banyoya gitti. Benim üzerimde şort ve atlet, kardeşimde kısa bir etek ve askılı göbeği açıkta bırakan shirt vardı. Hava çok sıcaktı.Eşimin banyoya girdiğine emin olunca kardeşimle havadan sudan konuşmaya espri yapıp gülmeye başladık. Konuşurken ayağa kalkıyor, . çevremde dolanıp heyecanlı heyecanlı eşiyle neden kavga ettiğini nasıl haklı olduğunu anlatıyordu.

Sonra ona “bak kardeşim, bu konuları eşimin yanında konuşmayalım. Ne de olsa aile arasında kalmalı. Sen sadece bana anlat. Bir sorun varsa da beraber çözelim” dedim bana hak verdi. “cinsel hayatınız nasıl gidiyor” dedim bilgiç tavırla. “genelde sorunların . temelinde hep yatak odası olur. Birbirinize anlayışlı davranıyormusunuz?” bam teli burasıydı. Sandalyemin arkasına geçti ve utana sıkıla “çok berbat abi” dedi. Ayda bir yada iki kez o da zorla yapıyoruz. Bir sorun var ama çözemedim dedi.

Bilgisayarı bırakıp ona döndüm. Elimle kolunu ovup “bu sorunu mutlaka çözün. Daha büyük sıkıntılara yol açar” dedim “senin nasıl” dedi. Ben de “beklentilerim büyük olduğu için hayal kırıklığı yaşıyorum ama dert etmemek lazım” dedim.” Evlilik başka bir şey, cinselliği yoluna koyunca geriye seks kalıyor. Onu da ya kafanda eriteceksin ya zararsız bir yol bulacaksın” dedim interneti işaret ederek.

“sen zararız yol mu buldun” dedi gülerek. gÜldüm ve geçiştirdim. Sandalyenin önüne geçip bilgisayar ile benim arama girdi. “sizin sorun ne” dedi. “Yapmıyormusunuz?”
“yapıyoruz” dedim. Ama çok sıkılıyorum. Eşim hep aynı pozisyonda normal bir ilişki istiyor. Yani bizim cinsel hayatımız çok düzenli ama içinde hiç seks ve sevişme yok dedim
kardeşim de meraklanmıştı. “yani dedi” “yani diye tamamladım. “mesela hiç . oral seks yapmadık. Sadece cinsel ilişki var”

niye diye sordu. Eşimin sevmediğini söyledim.Kardeşim “ben de severim ama benimki de oral seksi sevmiyor dedi.”Sohbet iyice azgınlaştırıcı bir kıvama gelmişti. İki elimle bacaklarını ykarı doğru ovdum. “küçükken biz bile daha fazla seks yapıyorduk dedim”
Bu anahtar cümleydi. Kardeşim ters tepki de verebilirdi. Ama gülerek . “valla abi öyleydi” dedi.
Bunun üzerine elimin biri ile amını okşmaya

başladım ve “istersen iki kardeş seks ihtiyacımızı yine kendimizle halledelim. Böylece güvenli ve rahat oluruz” dedim. Diğer elimle de göbeğini okşuyordum.Eğilip dudaklarımdan öptü. Sonra kucağıma oturdu. Daha çok öpüşmeye başladık. Elim kalçalarında sıkıp duruyordum. Ayağa kaldırdım. Masaya yasladım. Eğilip eteğinin altına girdim ve sırıl sıklam olmuş amını yalamaya ısrımaya başladım.

Çok zevk alıyordu, birdenbire “banyodan çıktı” dedi ve uzaklaştı Eşim banyodan çıkınca ona saatler olsun dedik. O da giyinmeye odaya geçti. Kardeşime yaklaştım. Amını eteğinin üzerinden okşarken yarın sabah saat 6’Da bir arkadaşını karşılayacağın için terminale gideceğini söyle dedim. Sonra beni 1 dk sonra aramasını istedim.

Ben de eşimin yanına gittim. Şüphelensin istemiyordum. Eşimin yanında telefon çaldı. Arayan patronummuş gibi yapıp tamam patron. Yarın sabah ben terminalden alırım. Saat kaçta gelecek. 6,30. anladım. Ben onu alır kahvaltı yaptırırım sonra da şirkete getiririm” dedim
Eşim hiç bir şeyden şüphelenmedi. İçeri gittik. Kardeşime söylendim. sabah sabah terminale gideceğim dedim. Bana “benim bir arkadaşım da yarın 6’da geliyor. Beraber gidelim” dedi. Kabul ettik ve yatmaya hazırlandık.

Gece bir an önce uyunmak ve sabahı etmek için kendimi zorladım. Aklıma gelen seks sahnelerini eşim anlayacak diye korkuyordum. Sikim kazık gibiydi.Ertesi sabah erkenden yola çıktık. Eşim uyanmamıştı bile. Terminale değil, Ankara maltepede bir otele gittik. odaya kapandık. Saat 6,30 bile değildi. Banyoıya girdik. Birbirimizi yıkadık. Yıkarken iyice oynaştık. SOnra yatağa geçtik. Ona uzan dedim. Ve ayak parmaklarından amına, göğsünden diline her yerini yaladım. Neredeyse yalarken boşalacaktı.

Aceleyle çıktığımız için prezervaif yoktu. Ona götünden sikeceğimi söyledim. Öyle azmıştıki hemen kabul . etti. Ama krem de yoktu yanımızda. Biz de şampuan kullnamaya karar verdik.
Kardeşimi götünden sikmeden önce biraz daha yaladım. 69 pozisyonunda birbirimizi emdik. İkimizde zevkten nefessiz kaldık. Sonra götünü dilimle ve ısırarak hazırladım. Parmaklarımı hem amına hem götüne soktum. Sonra şampuanladım ve

sikimi yavaş yavaş içeri ittim. Kardeşim çok acıdığı için garip sesler çıkardı ama bir parça sonra “evet, bu işte, oh, devam et abi” diye inledi. Bana abi demesi beni daha da azdırdı. götüne boşaldım. Saat dokuza kadar iki kez daha siktim. Bir iki kez de oral seksle boşaldım. Kardeşim de oldukça zevk almıştı.

Bunu bir çok defa yapalım dedi. Kabul ettim. Hazırlanıp dışarı çıktık. Bir kafeye gidip kahvaltı söyledik. Ben işi arayıp kardeşimi lkarşıladığımı biraz geç klacağımı söyledim. Kahvaltı yaparken kafenin üst katındaki ıssız bir masayı seçmiştik. Yan yana oturuyorduk. Garson aşağı indikçe sarılıp öpüşüyorduk.

Kahvaltıda konuştukça birbirimizin seks sembolü haline geldik. Ve iki sevgili gibi ayrıldık. Benim bir arakadaşım eşiyle tatildeydi ve çiçeklerini sulamam için anahtarı bana vermişti. Bir hafta daha gelmeyeceklerdi. Kardeşimle akşam beşte sözleştik. Kardeşim eşimi arayıp arkadaşıyla geç saatlere kadar kızılayda olacağını ve eve geç geleceğini söyledi. Ben de şirketten arayıp sabahki misafiri akşam yemeğine götüreceğimi ve

geç klabileceğimi söyledim. Şirkete de kardeşim rahatsız onunla . ilgilenmem lazım diyerek yalan söyledim. Ve akşam saat beşte, bizim evin hemen arkasındaki sokakta buluştuk. Tedbir olsun diye arka sokaktan dolaşmıştım. Kardeşimde taksiye binip ileriki sokakta inmiş ve yürümüş.arkadaşımın evine girdiğimizde saat 5 bile değildi.

Saat 11’e kadar deliler gibi seviştik. Bu kez prezervatif almıştım. Amını doyasıya siktim. Kardeşimle doyumsuz bir . seks yaşadık. Eşimi arayıp kızılayda kardeşimle buluştuğumuzu ve eve geleceğimizi söyledim. Gece 12’den öne evdeydik. Kardeşimle o hafta sonu enişte gelene kadar, eşim çarşıya, kuaföre gittikçe oynaştık, seviştik. Bir gün eşimi sabah erkenden kayınvalideye bıraktım. Kardeşim evde uyuyacaktı güya. İşi arayıp hasta olduğumu söyledim. Eşime havaalanında misafir karşılamaya gidiyorum dedim. . Ve eve koştum.

Akşama kadar birbirimizi doyurduk. Anal seks, oral seks, götünü dillemem, ağzına boşalmam, amıyla öpüşmeme..eşimin ysakladığı ne varsa hepsini yaptım.kardeşim de enişteden görmediği ne varsa hepsini benden istedi ve aldı. Hatta götümü yalamasına ve parmak sokmasına bile izin verdim. Hafta sonu hiçbir şey olmamış gibi ailecek düğüne gittik. Daha sonra, kardeşim bize daha sık gelmeye başladı.

Biz de kardeşimi ziyarete gitmeye başladık. Bu misafirliklerde pek fırsat bulamıyorduk ama, arada oynaşıp kendimizi bir sonraki buluşmaya hazırlıyorduk.Önümüzdeki hafta eşim tatil için memlekete gidecek. Ben şirketten bir hafta sonrası için izin aldığımı söyleyip evde kalacağım. Kardeşim de o hafta bir bahane bulup bana gelecek. Ve bir hafta boyunca iki azgın sevgili olarak, eşlerimizden alamadıklarımızı, abi kardeş birbirimize vereceğiz.
Kardeşim de ben de çok şanslıyız galiba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.