Güvenlik görevlisini tahrik ettim

Olay tamamen gerçektir, 2011 yılı sonunda yaşadığım bu olayı sizle paylaşıyorum. 2011 yılı sonuydu ve yılbaşından önce sayım yapılması gereken yerlerden birine gidiyorduk gene ekip olarak. sayım yapılacak yere geldik, ankaranın en büyük avm lerinden birisi, sayım sabaha kadar sürecekti. ortamda oldukca güzel çalışanlar ve güvenlik görevlileri vardı. aslında o gün aklımda hiçte sikişmek yoktu herşey bi anda gelişmişti. güvenlik görevlilerinden birisi olan pelin sürekli bana bakıyordu, çok yakışıklı biri değilim aslında ama oldukca cekici olduğumu söyler cevremdekiler genelde. etraftaki kızlarla ilgilenmeye başlayınca sanırım onun da ilgisini çektim.

Pelin 25 li yaşlarda oldukca hoç bi kızdı, biraz balık etliydi ama yüzü oldukca güzeldi. göğüsleri güvenlik
üniformasını delecek şekilde dik ve büyük gözüküyordu, o an aklımdan acaba bişeylermi tıkıştırmış içine diye düşündüm. sonra kendimi gene işe verip sayıma devam etmeye başladık. ara ara çay kahve içerken sigaraya gidiyorduk, belliki iş sabaha kadar bitmeyecekti. aslında sıkılmaya başlamıştım. kahvemi alıp sigara içeye giderken pelinin de peşimden geldiğini farkettim ama hiç çaktırmadım, öylece devam edip temizlik odasına gittim ve sigaramı yaktım, daha sonra pelin yanıma gelip selam verdi ve konuşmaya başladık. nerden geldiniz, ne kadar süredir çalışıyosun falan standart muhabbetler. pelin gayet açık sözlüydü ve beni beğendiğini gayet sakin bi şekilde söyledi, o anda aklıma onu sikme isteği iyiden iyiye yerleşti, onu baştan aşağı süzdüğümde sanırım artık o da anlamıştı bu durumu. göğüslerinin çok büyük olduğunu söylemek geliyodu içimden ama cesaret edemiyordum. ama sonunda dayanamayım bi anda ağzımdan çıkıverdi, göğüslerin ne kadar büyük diye bi anda çok şaşırdı ama sonradan normal şekilde devam etti, babası doğal hava yastığı diyomuş onlara
sonra muhabbeti biraz daha ilerletip devam ettik ancak sigaralar bitmiş ve 15 dakika geçmişti, geri dönmemiz gerekti ve gittik. aklıma iyice yerleşti, bi plan yapıp bu kızı sikmeli ve ankaradan güzel bi anı ile ayrlmalıydım, belliki onun da bu şekilde bi arzusu vardı. sabah saat 5 e doğru tekrar gidecektim, planımı yapmıştım, herkesin sigara içip bitirmesini bekledim, ben tek başıma gidecektim ve pelin de arkamdan gelecekti. gerekli mesajı zaten vermiştim ona, ancak bu sefer ben değil pelin önden çıktı bende peşine takıldım. bu sefer temizlik odasına değil farklı bi yere doğru yöneldi, çok heyecanlanmıştım. güvenliklerin soyunma odasıydı sanırım girdiği yer, hızlıca gidip peşinden girdim ve içeri girmemle kapıyı kitlemesi bir oldu. bundan cesaret alarak ellerimi pelinin göğüslerine koyup dudaklarına yapıştım. ısıra ısıra öpüyordum onu, boynunu yalamaya başladım ama birden farkettimki sadece 10 dakikamız var elimi çabuk tutmalıyım, aynı şeyi peline de söyledim, acele edelim!
Hızlı bi şekilde pelinin fermuarını açıyordum, o da elini aletime attı ve elini zorlayarak içeri sokamya çalışıyordu, açsana dedim ve hızlıca açtı, sakso için vaktim olduğunu hiç düşünmedim ve yapacağını da sanmamıştım ama büyük bi zevkle aletimi dudaklarının arasına aldı, yalarken gözlerimin içine bakıyordu resmen şoktaydım. aya kaldırdım ve duvara götürdüm, arkasını döndürüp pantolonunu seri şekilde indirdim, alel acele kondomu çıakrıp hemen yerleştirdim. pelini biraz öne eğip duvardan destek almasını sağladım, sol bacağını elimle biraz kaldırıp müsait pozisyona getirdim ve tam olarak içine yerleşmesini sağlayacaktım. önce yavaşca girdim ama daha sonrasında hızlı hızlı sikmeye başladım pelini, inliyordu, sus sus demekten yoruldum ve önemsemedim, olan hızımla sikiyordum pelini. ve sonunda boşaldım.
hemen toparlandık, sigara içmek için 1 kaç dakika vardı ve yaktım. beraber içtik ve hemen gittik. arkadaşlardan birisi içeri gittiğimizde nerde olduğumuzu sordu, ama ben durumu toparladım ve hava almak için aşağı indiğimizi söyledim. sayım bitene kadar pelinle ara ara bakıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.