Altyazı Pornosu Kız Kardeşim Beni Sevgilimden Kıskanıyordu

Açıkçası vakalar o kadar hızlı gelişti ki seks hikayeleri yaşamış olduğumuza inanmakta güçlük çekiyorum. Kız kardeşim beni sevgilimden kıskanıyordu çünkü beni seviyordu. Her ne kadar itiraf etmek istemse de bu böyleydi. Bense bunun farkında bile değildim. Aniden gelişen ensest ilişkimiz karşısında ne yapacağımızı da bilmiyorduk. Fakat pişmanlıkla zevk içinde gidip gelen bu ince çizgide yürümek inanılmaz zordu. O yüzden yaşadıklarımı anlatıp sizlerin de fikrini almak istiyorum.
Kız kardeşimden yalnız bir buçuk yaş kadar büyüğüm. Daha anemin karnındayken babam vefat ediyor. Annemse hiçbir akrabası olmayan, köyden çıkma bir hanım. Ne yapacağını, nasıl yaşamını idame ettireceğini bilemeyip ilk durumu iyi birini bulup evleniyor. Bu evliliğin gerdek gecesinde de kız kardeşim Beyza’ya hamile kalıyor. Tabi bu gerçekleri hem kardeşim bununla beraber ben lise çağlarımızda şans eseri öğreniyoruz. Babam bigün olsun bana üvey evladı olduğumu hissettirmediği için açıkçası bu gerçek beni hiç üzmedi. Çabuk kabullenip hiç bilmiyormuşçasına hayatıma devam edebildim. Hoş ensest yaşadığımızı bilse bir tek babam değil, annem de bizi öldürürdü. Her neyse ki yaşamımız süresince saklayacağımız büyük bir sır olarak hayatımıza devam etme kararını alalı çok oluyor.

Öyle ahım şahım bir yaşantımız yoktu. Kardeşimle ben büyüdükten sonra daha rahat edebilmek için annem de çalışmaya başladı. Ev bizlere aitti fakat kira öder şeklinde kredi ödüyorduk. Her istediğimiz alınmıyordu ama açta açıkta da kalmıyorduk. Aileme de yük olmayı sevmediğimden ortaokul çağlarımda berberlerde çalışmaya başladım. Dışarıda olmak, kendi paramı kazanmak beni daha özgüvenli biri yapıyordu. Liseye geçtiğimde de sanayilerde çalıştım fakat yüzümde çıkan sivilceler yüzünden eskisi gibi kendime güvenemez olmuştum. Kızlardan kaçıyor gibiydim. Beni beğenmeyeceklerini düşünüyordum. Bu vaziyet açıkçası lise üçe kadar beni epeyce etkiledi. Sonra spor oluşturmaya başladım. Yavaş yavaş geçmeye başlayan sivilcem, fazlalık olan birkaç kilom da ortadan kalkıp kas olmaya başlayınca gene o özgüvenli, kızlarla mevzuşabilen birine dönüştüm.
Semra Çok Güzel Bir Kızsın
Beyza duştayken kapı çalmıştı. Annemiz de babamız da işte olduğundan evde başka kimse yoktu. Kapıyı açtığımda üzerinde bluz, altında kot pantolon olan ama bu bayağı haliyle bile ziyadesiyle seksi görünen Semra vardı.
Hoş geldin
Hoş bulduk. Nasılsın Okan?
Daha yeni kalktım, fena biçimde karnım aç. Doyurursam daha iyi olacağım.
Beyza kalkmadı mı yoksa daha?
Yok yok, kalktı duşta. Kahvaltı yaptın mı sen?
Yani yedim bir şeyler fakat eşlik edebilirim sana…
Kısa sohbetimiz esnasında çoktan içeriye girmiş, üzerindeki montu çıkarıp vestiyere atmıştı. Ben mutfağa girdiğimde kısa süre sonra yanıma gelmişti. Dolaptan çıkardığım domatesi, salatalığı, yumurtayı tezgahın üzerine koyarken Semra’nın o tatlı, yumuşak sesi duyuldu:

İstersen yumurtayı ben yapayım, sen çayı demle.
Süper olur
İş nasıl gidiyor, çok çalışıyorsun herhalde…
Sohbeti başlatanın Semra olması hoşuma gitmişti. Çünkü uzun süreden beri bir kızla flört etmiyor oluşum devamlı tutulup kalmama sebep oluyordu. Sorularını cevaplıyor, yeri ulaşınca de ben soruyordum. Ocağın başında yumurtayı yaparken:

Tuz nerede?
Derhal sol üst dolapta.
Uzanıp almaya çalıştı ama boyu yetişmedi. Alamadığını fark edip halledeyim diye yanına geldiğimde:

Dur ben alayım…
Geldiğimi fark etmemiş olacak ki bir adım geriye gelmesiyle beraber kot pantolonunun altındaki geniş kalçasının tüm sıcaklığını sikimde hissettim. Oracıkta yarağış yaşamak arzu ederdim ama süre durmuş gibiydi. Semra hareket etmiyor, sanki keyfini sürüyor gibiydi. Her durduğu salisede de sikim biraz daha kalkıyordu.

Ay pardon, ne ara geldin, duymadım bile…
Kıçını yine sürtmeye devam ederek sağıma doğru geçti. Bense o anın zevkinden dört köşe olmuş olduğumu belli etmeden tuza yerinden alıp ocağın yanına koymuştum. Domatesi filan doğramak için yerime geçecekken Semra’nın gözünün sikime iliştiğini fark ettim. Altımda pijama olduğundan kabarıklığı elbet belli oluyordu. Hoşuna gitmiş bulunduğunu düşünerek heyecanlanmıştım. Az önceki yaşanmış olan sahnenin üzerinde durmamamız gerektiği ortak kararmışçasına konular açıp, sohbetimizi devam ettirmiştik. Dolaptaki kahvaltılıkları da çıkarıp masaya koyduğumda çoktan banyodan çıkmış olan Beyza üzerini giyinip yanımıza gelmişti. Sefalar getirdin öpücüklerini birbirlerine atarken kardeşimin yerinde olup o öpücükleri Semra’nın tatlı dudaklarına kondurduğumu da hayal etmiş olabilirim.

Onlar odadayken bende duşa girip sikimin kıllarını filan temizlemiştim. Neticede her şeye hazırlıklı olmak gerekiyordu. Duştan çıkıp odama geçmiş, telefonda takılmaya başlamıştım. Aradan geçen on dakika kadar sonra üzerimi değiştirebilmek için ayaklandım. Bornozumu çıkartmış, önceden ayarladığım baksırımı kalçama geçirip sikimi kapatmıştım. Ansızın kapı açılmış ve eşikte Semra duruyordu. Hafif kaslı vücudumu ilk kez görüyordu. Gördüğü de hoşuna gitmişçesine uzunca bir süre beni süzdü.

Pardon ya, daldım öyle
Yok önemli değil
Film izleyeceğiz, Beyza’da cips filan alacak. Sen ne istersin diye soracaktım.
AA süper, olur bende sıkılmıştım aslına bakarsanız. Doritos olsun benimki…
Tamam…
Son bir bakışla odamın kapısı tam manasıyla kapatmadan çıkmıştı. Beyza’nın kapıyı kapatışını duymuştum. Üstümü giyinip odamdan çıktım. Semra salona geçmiş, televizyondan netflixi filan açmaya çalışıyordu. Beni görünce:

Okan yarım etsene ya, film bakalım.
Tamam
Kumandayı bana verip televizyonun karşısındaki kanepeye geçmiş, ayaklarını da orta sehpaya uzatmıştı. Bende netflixi açıp yanına oturmuştum.

Ne açalım? Ne biçim olsun
bilmem, aksiyon, komedi, her şeye varım ben.
Aynı benim kafadansın da Beyza aksiyon sevmiyor. Komedi bakalım hiç olmazsa güleriz.
Olur olur
Ben yavaş yavaş filmleri gezip mevzularına bakıp fragmanlarını izlerken Semra’nın tekrar sesi duyuldu:

Ne zamandır spor yapıyorsun?
Anlaşılan gördüğü vücuttan etkilenmiş, üzerine de görüşmek istiyordu.

Bir yıl filan oldu herhalde.
Baya gelişmişsin ama he
doğrusu var bir şeyler…
Koluna ellesem tuhaf olur mu ya, çok merak ediyorum?
Gülümseyip kolumu kasarak ‘doğal olarak, mesele olmaz’ diyerek yanıt vermiştim. Kendimi de kastığımdan demi benzer biçimde olmuş koluma ellerken:

Oha, ne kadar sert ya çok iyi
Karın kaslarımı da görmek ister misin?
Evet, hem de çok!
Üzerimdeki kazağı çekiştirip karnımı ortaya çıkartmıştım. Kendimi öyle kasıyordum ki belli belirsiz karın kaslarım Semra tarafından elleniyordu.Bu vaziyet da asıl sikimi heyecanlandırıyordu.

Çok iyi ya, harika hakikaten. Keşke hepimiz böyle spor yapsa müthiş duruyorsun.
Teşekkür ederim canım benim. O vakit bende sana bir itirafta bulunayım mı?
Evet?
Semra çok güzel bir kızsın farkındasın değil mi?
Hakkaten mi?
Şaka yapıyor şeklinde mi duruyorum…

Olmaz, daha bakireyim fakat götümü sikebilirsin
kesin misin?
Evet! İstiyorum…
Meğer Semra dünden razıymış. Hızlıca üzerindeki bluzu çıkartmıştı. Memelerine erişmemi engellemiş olan siyah sutyeni göründü. Bende karşısında pantolonumu indirmiş, dimdik olmuş sikimi ortaya çıkartmıştım. Semra ilk defa seks yapmıyordu ama benim ilk olacaktı. O yüzden aslında heyecanlıydım. Sutyenini de çıkarınca sikimi görüp eline almıştı. Kanepeye yeniden oturup ağzına almaya başladı. O denli güzel yalıyordu ki boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Hakikaten ne icra ettiğinı biliyordu.

Boşalacağım şimdi, çok iyisin Semra
Biliyorum ama ağzıma boşalma, hiç sevmiyorum.
Tamam kalk o zaman
Ağzındaki salyalar sikim içinde gidip gelirken kalkmıştı. Altındaki pantolonun düğmesini açmış külotuyla beraber indirmiştim. Kanepede domalmış beni bekliyordu. Müthiş geniş kalçası beni benden alıyordu. Aslına bakarsan salyalı olan sikimi yavaşça göt deliğinden sokmaya çalıştım ama o kadar dardı ki girmiyordu:

Tükürükle götümü, yoksa giremezsin
söylediğini yapmıştım. Tükürüğü göt deliğine atarken birazcık daha kolaylaşmıştı kafasını içine sokmam. Gene de gidip gelecek kadar değildi. Birazcık daha zorladım fakat gitmiyordu. Semra’nın da canı acımıştı.

Yok kayganlaştırıcı olmadan olmayacak, çok büyük sikin
EE ne olacak?
Gel sakso çekeyim, boşaltayım seni
gene doğrulup sikimi ağzına almıştı. Senelerın orospusu gibi yalamaya devam ederken kendimi kaybetmiş şekilde kafasına bastırıyordum. Anal sikiş yaşamayı çok istemiştim fakat buna da razıydım. Esasen çok daha geçmeden yine iyice zevke gelmiştim.

Boşalacağım
hemen ağzından sikimi çıkartmış önünden çekilerek sıvazlamaya başlamıştı. Bizler bu şekilde kendimi kaptırmışken kapı çoktan açılmış elinde poşetlerle kardeşim Beyza kapıda belirmişti. Bizi uzun zamandır izliyor muydu yoksa yeni mi gelmişti bilmiyordum ama kendimi tutamayıp boşalmaya başlamıştım.

Semra’da Beyza’yı görünce hemen üzerini giymeye başlamıştı.

Oha kanka, ne yapıyorsunuz
Şey…
Tamam tamam, sakin esasen çok yakışıyorsunuz sevindim açıkçası
Kardeşim hiç bozuntuya vermeden elindekileri salona bırakmış yavaş yavaş sönmeye süregelen sikime kaçamak bakışlar atmıştı. Çünkü o da Semra benzer biçimde ilk kere görüyordu sikimi. Etrafa bulaşmış dölleri fark edince:

paklayın ama şuraları, her yer döl olmuş!

Nihayetinde Liseli Sevgilimle Anal sex

Çıldırmış şeklinde beni yatağa ittirmişti. Pantolonumun düğmelerini açarken Semra’da üzerindekileri çıkartıp pembe renkli iç çamaşırlarıyla kalmıştı. Mükemmel fiziği karşısında sertleşmemek gerçekten imkansızdı. Üzerime çıktı. Dudaklarımın hazzına varırken kakan sikimi külotunun üstünden vajinasına sürttürüyordu. Aslolanırken bile dakikalarca dayanan ben ona dayanmakta zorlanıyordum. Öpmeye devam ederken üstümdekileri çıkarttı. Bende sutyenini çıkarıp büyük memeleriyle karşı karşıya kaldım:

Bayılıyorum şu memelerine ya, çok güzeller
Ben de sana bayılıyorum aşkım
Azgınlığı iltifatımın ardından katlanmışçasına sert bir halde yine beni ittirip aletime indi. Ağzına alıp yalamaya başlamasıyla gene zevke gelmiş, kafasına bastırarak köklüyordum. Nefesi kesilmiş, gözleri kızarmış bir halde sikimden ağzını çekip bana baktı.

Kayganlaştırıcı nerede?
Çekmecede. Dur sen, ben alayım.
Yataktan kalkıp hışımla çekmeceden kayganlaştırıcıyı çıkardım. Semra yatağa uzanmış beni bekliyordu. Daha önceden hiç anal cinsellik yapmadığımı söylemiştim. O yüzden ısrarla yavaş olmamı söylüyordu yatağımda domaltıp kalçasına kayganlaştırıcı kremi sürerken. Yarım kalan anal yarağış bu sefer kemale erecekti.

Domalmış vaziyetteki Semra’nın göt deliğine yavaşça sikimi sokmaya başladım. Hakikaten de aşırı rahat ilerliyordu. Köklediğimde hala dar olan göt deliği içinde penisimin acıdığını hissediyordum fakat almış olduğum zevke ziyadesiyle değiyordu. Yavaş yavaş gidip gelirken delik de genişlemeye başlamıştı.

AHHH, yavaş aşkım, ahh, ahhh, ohhhhh.
Dans edercesine gidip gelirken her köklediğimde cuk diye oturan sikimin kalçasından yaydığı sesle kulaklarımızın pası siliniyordu. Esasen çektiği saksoyla iyice kıvama geldiğimden asılsız yok, beş dakika sürdü sürmedi göt deliğe kendime hakim olamayıp boşaldım. Nefesim kesilmiş, iyice yorulmuştum. Yanı başına uzanıp:

Harikasın Semra, seni seviyorum.
Bende seni seviyorum ve artık kız olmak istemiyorum
nasıl şu demek oluyor ki?
Bakirelikten sıkıldım, artık vajinamdan becerilmek isterim.
Emin misin?
Evet! Beyza bile çoktan yapmış, anlata anlata bitiremiyor aldığı zevki.
Kardeşimi hala bakire sanıyordum ama meğer değilmiş. Bu durum hafif canımı sıkmış olsa da aslolan mevzumuz Semra’nın amından vurdurmak istemesiydi. Hızlı başlamış olan birlikteliğimizin kızlık bozma ile devam edeceğini tahmin bile edemezdim.

Kızlığımı bozacak mısın?
Aşkım, sen iste yeter ki!
Ne zaman hazır olursun?
En fazla on beş dakika.
Beyza gelmez demi, yine basılmak istemiyorum!
Söyledim senin geleceğini. Rahatsız etmemek için olabildiğince geç gelir.
Süper. Çok heyecanlıyım ya, daha önce birinin kızlığını bozdun mu?
Yok benim de ilkim olacaksın. Araştırdın mı nasıl oluyormuş, ben bir tek kan geliyor diye biliyorum.
Aynen kan gelecek, bir süre sonrasında durması gerekiyor fakat bilmiyorum tabi.
Korkuyor musun?
Senin yanında değil korkmak, dünyayı fethedebilirim gibi hissediyorum.
Hakikaten o kadar güveniyor musun bana?
Niye sen bana güvenmiyor musun?
Beklediği cevapları verip ortamı büyüsünü bozmak istemiyordum. Fakat yerinde olsaydım benim gibi biriyle bakirelikten vazgeçmezdim. Tabi dilimden tam tersi şeyler çıkıyordu.

Sıra Kızlığını Bozmakta!

Sohbetimizin bir kısmında kendimi iyice kaptırıp iltifatların sayısını arttırmıştım ki bu da sevgilimin çok hoşuna gitmişti. Gene dudaklarıma yapışmış, aletimi sıvazlıyordu. Ufacık elleriyle yaptığı o dokunuşla beni yine sertleştirmeye başlamıştı. Yavaş yavaş sikimi kaldırırken:

Sakso çekeyim mi?
Daha iyi bir fikrim var! Altmış dokuz yapalım.
Ayyy, çok heyecanlıyım ya, ilk kere biri amımı yalayacak.

OHHH! Çok güzel, harikasın…
Sakso çekmekten ara verdiği zamanlarda çıkardığı o sesler artık beni de iyice çıldırtmıştı:

Hazır mısın?
Evet!
Sikimi ağzından çıkarıp bacaklarının içinde yerimi alıp misyoner pozisyonda, gözlerinin içine bakarken amına girmek, kızlığını parçalamak istiyordum. Yavaşça, aceleye getirmeden önce kafasını, ardından tüm sikimi amında kökledim.

OHHHHHHH! Devam et!
Yavaşça geriye çekilip tekrar kökledim. Fena şekilde zevke gelmiş olan Semra, adeta durmamam için yalvarıyordu. Onun o halleri beni de baştan çıkartmış hızlanarak devam etmiştim. Sıcacık, sulu amının içinde gidip gelmek mükemmel hissettiriyordu. Nedense kan filan da gelmiyordu. Bunu da fırsat bilip devam ettim hızlanarak. Bacakları titremeye başlamış, sik beni diye resmen çığlıklar atıyordu. Benim zevke geldiğim sıralarda Semra çoktan orgazma erişmiş, buna rağmen içinden çıkmıyordum. Bacaklarıyla beni kıstırıyordu. Zevkle karşılık acı mı hissediyordu bilmiyorum ama hem istiyor bununla beraber istemiyordu. Peşine ikinci orgazmını da yaşayıp nefesi kesilmişçesine saldı kendi ki içinden zor çıkıp göbeğine, memelerine doğru şelale benzer biçimde boşaldım. Evet, ilk yarağışini benimle yaşanmıştı ve ikimiz de hakkaten zevki doruklarda yaşamıştık.

Herhalde beş dakika kadar bir tek nefeslerimizi toplamaya çalıştık. Kalplerimiz yerinden çıkacakmış benzer biçimde atıyordu.

Hala kanamadı aşkım?
Evet, niye öyle oldu acaba.
Versene telefonunu bi bakalım internetten…
Oradaki bilgilerle ne kadar sonuca ulaşılabilirdi fakat bazı durumlarda görülebiliyormuş. Sonradan kan pıhtılaşıp yavaş yavaş akabiliyormuş. Elastik yumurtalığı da olabilirmiş. Sebebi her neyse pek de umurumda değildi çünkü müthiş bir deneyimdi. Dudaklarına öpücük kondurup wcye gittim.

Beyza Kıskançlık Krizlerine Girmeye Başladı

icra ettiğimız seksten sonra Semra ile iyice birbirimize bağlanmış gibiydik. Devamlı telefonda görüşüyor, her fırsatta buluşuyorduk. Beyza ise bu durumdan aşırı rahatsız olmaya başlamıştı. Kıskançlık krizlerine girip devamlı Semra’yı fenalemeye başlamıştı. Evde rahat vermiyor, sürekli bizi bölüyordu.

Kızım senin derdin ne? Ne istiyorsun Semra’dan!
Heh, aferin! Kardeşini değil de o küçük orospuyu savun bana! Yazıklar olsun, o kızı bile ben ayarladım sana be…
Sinirlerimi yatıştırmaya çalışıyordum ama hala saçmalamaya devam ediyordu. Yanına oturdum.

Sakin olur musun?
Susmuştu, karşılık vermediğim için üstelemek istemedi. Birazcık nefeslendikten sonrasında lafa girdim:

Sen beni kıskanmaya mı başladın?
Ne alakası var ya!
İnkar etme, bildiğin kıskanıyorsun işte.
Velev ki öyle, lan kızla çıkmaya başladığından beri gaslın hiçbir şeyi görmüyor. İnsan kardeşinin halini hatırını sormaz mı? Bir amcık uğuruna yüzüme bakmaz oldun! Al amcıksa tek istediğin bende de var!
Öfkeyle yerinden kalkıp altındaki siyah taytı külotuyla beraber sıyırıp amını gösteriyordu. Kardeşimden beklemediğim bu hamle anlam veremediğim bir halde beni azdırmıştı. Sikimin yavaş yavaş yükseldiğini hissedebiliyordum. Kolundan tutup yanıma yine oturttum.

Bak iyice saçmalamaya başladın. Ne yaptığının bilincinde mısın?
Ağlamaya başladı. Gözlerinden akan yaşları görmüş oldukçe sinirim bozuldu.

Şimdi niye ağlıyorsun ya, gel buraya!
Göğsüme kafasını dayamış saçını okşuyordum. Açıkta kalan kalçasını görmek sikimi kaldırmaya devam ediyordu. Oraya bakmamak için resmen kendimi zor tutuyordum. Fakat gözümün önünden de gösterdiği amcığı gitmek bilmiyordu. Resmen kardeşimle sikiş yaşayacağım diye korkuyordum fakat canım da istiyordu.

Kafasını kaldırıp bana baktı:

Abi ben seni çok seviyorum, kimselerle paylaşmak istemiyorum. Semra ile çıkmaya başladığında anladım bunu. Başka inkar etmek istedim ama kendimi kandırmaktan öteye gidemedim.
İyice dudaklarıma yaklaşmış, beni öpmeye başlamıştı. Karşılık vermiyordum fakat vermek de istiyordum.

Lütfen öp beni…
Elini bu sefer de sikime atmıştı. Liseli kız kardeşim resmen benimle cinsellik yapmak istiyordu. Bense erkekliğime karşı gelemiyor, karşılık vermeye başlamıştım. Dudaklarını hakkaten öperken koltuğa uzandırmıştım. Elimi ister istemez amına götürmüş, dümdüz yarığının içinden parmaklarımı sokmuştum. Zevke gelen kız kardeşim:

Sik beni!
Büyülenmiş gibiydim, dediklerini yapıyordum. Pantolonumu hızlıca indirirken Beyza’da üzerindekileri, taytını, külotunu her neyi var ise çıkarıp atmıştı. Bacaklarını ayırıp ‘hadi, hadi sik beni’ diyordu. Dimdik olmuş sikim düşünmeden girmişti bile kız kardeşimin amından içeriye. O denli sıcak, yumuşak ve dardı ki gidip gelmeye başlamıştım. Ohh çeken kardeşimin gözlerindeki üzüntü kaybolmuş yerini başka bir şey almıştı. Çok keyif alıyordu, her halinden de belliydi. Bense yalnız amında gidip geliyor, mükemmel memelerini apazlıyordum. Her köklediğimde çıkarttığı seslerine ben de eşlik etmeye başlamıştım. Hızlandıkça daha da durdurulamaz bir hal almıştım. Kardeşimin orgazma erişmesiyle içinden çıkıp koltuğa boşalmıştım. Az daha kalsam öz kardeşimin amını döllerimle buluşturacaktım!

Yanına geçip sarılmıştım. İkimiz de konuşmuyorduk çünkü bu ensest duygu tuhaftı. Anlatılması çok zor bir hissiyattı. Hem pişmanlık hem zevk… İlk ses kardeşimden çıktı:

Pişman mısın?
Bilmiyorum… Sen?
Sanırım hayır.
Farkındasın değil mi, düzgüsel bir şey değil bu aramızdaki.
Evet, o yüzden sakın bizimkilere veya ne bileyim sevgiline filan anlatma
Saçmalama, böyle bir şey aslına bakarsan nasıl anlatılır ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.